Dlažba EdimaxAstor Melt Oxyd Battiscopa 7x60
Code: 64277Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 2.27 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 70 mm |
| Series: | EdimaxAstor Melt |
| Dimension: | 7 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 13 ks |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 915W34 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |