Dlažba EdimaxAstor Naturel Beige 26,5x180 Rett
Code: 23620Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 24.01 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1800 mm |
| Width: | 265 mm |
| Series: | EdimaxAstor Naturel |
| Dimension: | 26.5 x 180 x 1 |
| Packaging: | 1,43 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | 789N11 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |