Dlažba EdimaxAstor Stones Battiscopa Amber 7x60 Rett
Code: 24205Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 1 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 70 mm |
| Series: | EdimaxAstor Stones |
| Dimension: | 7 x 60 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Travertin |
| Use: | Jiné |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 912RT2 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |