Dlažba Elios Grand Place Namur 40,5x40,5
Code: 57312Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.41 kg |
| Color: | Matný, Béžová |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 405 mm |
| Width: | 405 mm |
| Series: | Elios Grand Place |
| Dimension: | 40.5 x 40.5 x 1 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,98 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | Yes |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | S 0444040 |