Dlažba Elios Montreal Beige 100x100 Matt. Rett. (tl.20mm)
Code: 201939Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 39 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 1000 mm |
| Series: | Elios Montreal |
| Dimension: | 100 x 100 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11 |
| Určení: | Chodník, Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 00X1240 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |