Dlažba Elios Montreal Taupe 100x100 Matt. Rett.
Code: 201940Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.5 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 1000 mm |
| Series: | Elios Montreal |
| Dimension: | 100 x 100 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 2 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 00X1X60 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |