Dlažba Elios Slate River 15x15 Mat.
Code: 201962Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.23 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Elios Slate |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,04 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 03F1560 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |