Dlažba Equipe Area15 Triangle Blue 15x15 (1.jakost)
Code: 35080Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.23 kg |
| Color: | Modrá, Bílá, Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Epique Area15 |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | GRIP (protiskluz), Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | VEN022729 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |