Dlažba Equipe Bardiglio Hexagon Dark 17,5x20
Code: 12800Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.38 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 175 mm |
| Series: | Equipe Bardiglio |
| Dimension: | 17.5 x 20 x 0.85 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,714 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 23770 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |