Dlažba Equipe Porto Cross Azure 12x12
Code: 69536Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 8 kg |
| Color: | Matný, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 120 mm |
| Width: | 120 mm |
| Series: | Equipe Porto |
| Dimension: | 12 x 12 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,49 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 30619 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |