Dlažba Flaviker Dakota Avana 20x170 RT
Code: 24079Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.85 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1700 mm |
| Width: | 199 mm |
| Series: | Flaviker Dakota |
| Dimension: | 19.9 x 170 x 0.9 |
| Packaging: | 1,36 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | DK 2730 R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |