Dlažba Flaviker Re-Tour Ivory Mix Floor Rett.
Code: 112502Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.5 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 895 mm |
| Width: | 596 mm |
| Series: | Flaviker Re-Tour |
| Dimension: | 59.6 x 89.5 x 0.85 |
| Face: | Čtverec, Obdélník |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0006682 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |