Dlažba Flaviker Supreme Evo Calacatta Extra 120x280 Lux+
Code: 111828Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.67 kg |
| Color: | Bílá, Zlatá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 2800 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Flaviker Supreme Evo |
| Dimension: | 120 x 280 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 3,36 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor, Luxusní zboží |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | 0008803 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |