Dlažba Gardenia Just Mix Brown 30x120 Rett. (tl. 20mm) (G0075523)
Code: 238680Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 44.44 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Gardenia Just MIX |
| Dimension: | 30 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,36 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | 2 cm dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | G0075523 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |