Dlažba Gardenia Oxide Aluminum 80x80 Rett. (tl. 20mm) (G0069350)
Code: 238686Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 44 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 800 mm |
| Width: | 800 mm |
| Series: | Gradenia Oxide |
| Dimension: | 80 x 80 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,64 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Kov |
| Use: | Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | G0069350 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |