Dlažba Grazia Althaus Chester 20x20
Code: 16802Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 17.96 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Grazia Althaus |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Packaging: | 1,2 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Jednobarevné, Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | OE3 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |