Grazia Althaus Zoccolo Leeds 10x20
Code: 16828Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 0.33 kg |
| Color: | Oranžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Grazia Althaus |
| Dimension: | 10 x 20 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton, Jednobarevné, Kámen |
| Use: | Jiné, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | OEZ2 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |