Dlažba Grazia Old England Zoccolo Leeds 10x20
Code: 14644Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE OLD ENGLAND 20X20 |
|---|---|
| Weight: | 6.6 kg |
| Color: | Žlutá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Grazia Old England |
| Dimension: | 10 x 20 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Dlažba, Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | OEZ2 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |