Retro Dlažba Grazia Old England Black Dover 4x4
Code: 14616Related products
Displayed in the showroom
RETRO3
Retro dlažba Grazia Old England List. ED London 6x20
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 2 weeks
€8,74 excl. VAT
€10,57
RETRO3
Dlažba Grazia Old England List. Black Bath 6x20
Delivery approx. 2 weeks
€8,74 excl. VAT
€10,57
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Zoccolo York 10x20
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 2 weeks
€14,13 excl. VAT
€17,10
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Ottagono Black London 20x20
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 2 weeks
€160,20 excl. VAT
€193,84
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Zoccolo Leeds 10x20
Delivery approx. 2 weeks
€14,13 excl. VAT
€17,10
Displayed in the showroom
RETRO3
Retro dlažba Grazia Old England Leeds 20x20
Delivery approx. 2 weeks
€79,24 excl. VAT
€95,88
RETRO3
Dlažba Grazia Old England List. ED Chester 6x20
Delivery approx. 2 weeks
€8,74 excl. VAT
€10,57
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Tozz. York 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,31 excl. VAT
€1,59
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Black London 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,65 excl. VAT
€2
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Tozz. Dover 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,31 excl. VAT
€1,59
Displayed in the showroom
RETRO3
Retro Obklad Grazia Old England List. ED Bath 6x20
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 2 weeks
€8,74 excl. VAT
€10,57
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Ottagono Black Chester 20x20
Delivery approx. 2 weeks
€160,20 excl. VAT
€193,84
Displayed in the showroom
RETRO3
Retro dlažba Grazia Old England Ottagono ED Bath 20x20
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní) 0-5m2
€160,20 excl. VAT
€193,84
Displayed in the showroom
RETRO3
Protiskluzová dlažba Grazia Old England Ottagono Bath 20x20
Delivery approx. 2 weeks
€102,85 excl. VAT
€124,45
RETRO3
Retro dlažba Grazia Old England Ottagono ED London 20x20
Delivery approx. 2 weeks
€160,20 excl. VAT
€193,84
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Black Bath 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,65 excl. VAT
€2
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE OLD ENGLAND 20X20 |
|---|---|
| Weight: | 0.05 kg |
| Color: | Matný, Béžová, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 40 mm |
| Width: | 40 mm |
| Series: | Grazia Old England |
| Dimension: | 4 x 4 |
| Style: | Retro |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro, Luxusní zboží |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | OETDB1 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England ED Chester 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,65 excl. VAT
€2
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England ED Bath 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,65 excl. VAT
€2
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England ED York 4x4
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 2 weeks
€1,65 excl. VAT
€2
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England ED London 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,65 excl. VAT
€2
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Black Leeds 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,65 excl. VAT
€2
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Black Bath 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,65 excl. VAT
€2
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Black London 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,65 excl. VAT
€2
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Black Chester 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,65 excl. VAT
€2
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Tozz. Leeds 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,31 excl. VAT
€1,59
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Tozz. Chester 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,31 excl. VAT
€1,59
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Tozz. York 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,31 excl. VAT
€1,59
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Tozz. London 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,31 excl. VAT
€1,59
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Tozz. Dover 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,31 excl. VAT
€1,59
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England Tozz. Bath 4x4
Delivery approx. 2 weeks
€1,31 excl. VAT
€1,59
Displayed in the showroom
RETRO3
Dlažba Grazia Old England ED Leeds 4x4
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 2 weeks
€1,65 excl. VAT
€2