Dlažba La Fenice Oxydum White 60x60 Rett.
Code: 63204Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.6 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | La Fenice Oxydum |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | S 06M004GL |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |