Dlažba Marca Corona Stonecloud Dark Trama 60x120 RT
Code: 20038Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | ANTI-SLIP FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 20.69 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Marca Corona Stonecloud |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Beton |
| Use: | Dekor, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | F794 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |