Dlažba MGM Limestone Silver Rett. 60x60 (tl. 20mm)
Code: 155509Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 45 kg |
| Color: | Šedá, Hrubý, Antracitová |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | MGM Limestone |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Chodník, Garáž, Pergola, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | LIMSIL60602CM |