Dlažba Mirage Glocal GC01 Clear 80X160
Code: 76702Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.53 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Polomatný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1600 mm |
| Width: | 800 mm |
| Series: | Mirage Glocal |
| Dimension: | 80 x 160 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2,56 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Interiér, Obývací pokoj, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | BSH9 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |