Dlažba Pastorelli Patina PA Beige 40x120 20mm Nat
Code: 18399Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 48.96 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | Pastorelli PA Patina |
| Dimension: | 40 x 120 |
| Packaging: | 0,48 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | 2 cm dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |