Dlažba Pastorelli SH Shade Ghiaccio Gradone Lineare 40x80 Rett. (tloušťka 20mm)
Code: 111395Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.15 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 800 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | Pastorelli SH Shade |
| Dimension: | 40 x 80 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Beton |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | P006844 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |