Dlažba Polis Volcano Vesuvio 60x120 RT
Code: 23046Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.82 kg |
| Color: | Šedá, Hnědá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Polis Volcano |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor |
| Use: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 39911 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |