Dlažba Rondine Sherwood Mahogany 15x100 (S J90493)
Code: 238414Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.2 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Rondine Sherwood |
| Dimension: | 15 x 100 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,23 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R10 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | S J90493 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |