Dlažba Sant Agostino Digitalart Batt. Ecrú 8,5x90
Code: 22000-2Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 1.6 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 85 mm |
| Series: | Sant'Agostino Digitalart |
| Dimension: | 8.5 x 90 x 1 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží |
| Use: | Jiné |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5 |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSABDAEC90 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |