Dlažba Sant Agostino Digitalart Q.R. Ecrú 1,5x30
Code: 21996Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 15 mm |
| Series: | Sant'Agostino Digitalart |
| Dimension: | 1.5 x 30 x 1 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Jiné |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI5 |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAQRDAE30 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |