Dlažba Sant Agostino Dripart Iron Battiscopa 7,3x90 Nat. Rett.
Code: 86009Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 2.44 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 73 mm |
| Series: | Sant Agostino Dripart |
| Dimension: | 7.3 x 90 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 8 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Retro |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSABDRIR90 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |