Dlažba Sant Agostino Duo Back Sand 6,5x20 Matt. Rett.
Code: 209316Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.91 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | Sant Agostino Duo |
| Dimension: | 6.5 x 20 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,86 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Retro |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSADUBS620 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |