Dlažba Sant Agostino Duo Back Sand AS 2.0 Rett. 90x90 (tl. 20mm)
Code: 68417Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 42.96 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 900 mm |
| Series: | Sant Agostino Duo |
| Dimension: | 90 x 90 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,81 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Retro |
| Use: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSADBSA290 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |