Dlažba Sant Agostino Duo Front Cement 20x20 Matt. Rett.
Code: 209198Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.7 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Sant Agostino Duo |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Retro |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSADUFCM20 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |