Dlažba Sant Agostino Flexible Architecture Flexi B Blue 30x30 Matt.
Code: 36136Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.81 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Sant'Agostino Flexible Architecture |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAFBLBM00 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |