Dlažba Sant Agostino Form Cement 60x180
Code: 36417Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.99 kg |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1800 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Sant'Agostino Form |
| Dimension: | 60 x 180 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2,16 m² |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | CSAFOCEM60 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |