Dlažba Sant Agostino Gracewood Walnut 20x120 Antislip Rett.
Code: 156939Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.72 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Sant Agostino Gracewood |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAGRWWS20 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |