Dlažba Sant Agostino Insideart Color Light 90x90 Soft
Code: 54970Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.69 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 900 mm |
| Series: | Sant Agostino Insideart Color |
| Dimension: | 90 x 90 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAIALGS90 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |