Dlažba Sant Agostino Invictus Ivory 7,3x29,6 Nat. Rett.
Code: 156065Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.7 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 296 mm |
| Width: | 73 mm |
| Series: | Sant Agostino Invictus |
| Dimension: | 7.3 x 29.6 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,99 m² |
| Aesthetic appearance: | Travertin |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAINIV730 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |