Dlažba Sant Agostino Logico Cosmo Light AS Rett. 90x90
Code: 73095Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.69 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 900 mm |
| Series: | Sant Agostino Logico |
| Dimension: | 90 x 90 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Terrazzo |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Komerční prostory, Koupelna, Pergola, Předsíň, Schody, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSACOSLA90 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |