Dlažba Sant Agostino Logico Pearl Nat. Rett. 120x120
Code: 73072Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.69 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Sant Agostino Logico |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 2,88 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSALPE1212 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |