Dlažba Sant Agostino Mystic Ocean 90x180 Kry
Code: 36472Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.98 kg |
| Color: | Modrá, Bílá, Šedá |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1800 mm |
| Width: | 900 mm |
| Series: | Sant'Agostino Mystic |
| Dimension: | 90 x 180 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,62 m² |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | CSAMYOCK18 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |