Dlažba Sant Agostino Newdeco'Fire Mosaico N-L 30x30
Code: 36296Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 22.04 kg |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Sant'Agostino Newdecó |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,54 m² |
| Use: | Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAMMNDF30 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |