Dlažba Sant Agostino Oxidart Muretto Oxid.Silver 22,5x45
Code: 36180Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE FOR TERASU |
|---|---|
| Weight: | 21.98 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 450 mm |
| Width: | 225 mm |
| Series: | Sant'Agostino Oxidart |
| Dimension: | 22.5 x 45 x 1 |
| Face: | Jiný, Obdélník |
| Packaging: | 0,81 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAMUOSI45 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |