Dlažba Sant Agostino Oxidart Silver 20x20
Code: 36226Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.5 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Sant'Agostino Oxidart |
| Dimension: | 20 x 20 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,68 m² |
| Aesthetic appearance: | Kov |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Exteriér, Fasáda, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAOXSIL20 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |