Dlažba Sant Agostino Themar Grigio Savoia 7x30 Kry
Code: 22777Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.02 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 296 mm |
| Width: | 73 mm |
| Series: | Sant'Agostino Themar |
| Dimension: | 7.3 x 29.6 x 1 |
| Packaging: | 0,99 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAGRSK730 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |