Dlažba Sant Agostino Tipos Ocean 30x60 Kry Rett.
Code: 88026Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 21.98 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Sant Agostino Tipos |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,26 m² |
| Aesthetic appearance: | Travertin |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | TIPOK/3060 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |