Dlažba Sant Agostino Unionstone 2 Serpentino AS 2.0 Rett. 60x120
Code: 53341Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 45 kg |
| Color: | Zelená, Antracitová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Sant Agostino Unionstone 2 |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,72 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSASRPN212 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |