Dlažba Sant Agostino Waystone Grey 60,4x90,6
Code: 36131Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.55 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 906 mm |
| Width: | 604 mm |
| Series: | Sant'Agostino Waystone |
| Dimension: | 60.4 x 90.6 x 1 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,1 m² |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSAWYG6090 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |