Dlažba Serenissima I-Travertini battiscopa Grigio 7,5x60 lapp-rett
Code: 7435Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.67 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lapovaný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Serenissima I-Travertini |
| Dimension: | 7.5 x 60 x 1 |
| Packaging: | 7,2 bm |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor, Travertin |
| Use: | Protiskluz, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1050600 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |