Dlažba Settecento Concreta Bacchette Fango 29,8x59,8
Code: 12590Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO DECORATIVE FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.8 kg |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 598 mm |
| Width: | 298 mm |
| Series: | Settecento Concreta |
| Dimension: | 29.8 x 59.8 x 1 |
| Packaging: | 1 ks |
| Use: | Dekor |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 50135 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |